Paslaugos

UAB "JUMBO CARGO" teikia tik kokybiškas paslaugas už konkurencingą kainą. Mūsų profesionalūs darbuotojai nebijo iššūkių ir dirba su itin aukštus reikalavimus keliančiais užsakovais. Pastoviai plečiame klientų ratą. Norėdami sužinoti mūsų paslaugų įkainius, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

UAB "JUMBO CARGO" paslaugos:

  • Krovinių pervežimas visoje Europje. Vykdome tarptautinius krovinių pervežimus visoje Europje. Pagrindinės šalys kuriose vežame krovinius: Vokietija, Italija, Prancūzija, Belgija, Olandija, Austrija, Šveicarija.
  • Ekspedijavimas. Organizuojame krovinių gabenimą visų rūšių transportu: vandens, oro, žemės. Sudarome reikalingus transportavimo maršrutus, suderiname įkainius. Pasirūpiname prekių atvežimu iki sandėlio ar biuro durų.
  • Sandėliavimas. Teikiame prekių sandėliavimo paslaugas, dirbame su geriausiais logistikos centrais.
  • Dokumentų parengimas. Parengiame visus reikalingus dokumentus: sutartis, važtaraščius, kelionės dokumentus ir kt., taip pat pasirūpiname, kad dokumentai būtų tinkamai įforminti ir atitiktų įvairių šalių muitinių ir kitų institucijų keliamus reikalavimus. Esant poreikiui krovinius papildomai apdraudžiame.
  • Vandens ir nuotekų sistemų tiekimas. Tiekiame vandens ir nuotekų sistemų įrangą iš žinomiausių gamintojų Europoje. Mūsų specialistai pakonsultuos techniniais klausimasis ir padės Jūsų įmonei įgyvendinti projektą.

Vertiname ilgalaikę partnerystę ir bendradarbiavimą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir įkainius.